KOMUNIKAT TEAMOWYCH SPINNINGOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PZW SŁUPSK

KOMUNIKAT TEAMOWYCH SPINNINGOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PZW SŁUPSK

Powiadom znajomego:

TEAMOWYCH SPINNINGOWYCH MISTRZOSTW OKRĘGU PZW SŁUPSK

Zawody zostaną przeprowadzone w dniu 29-30 czerwca 2024 r. na  jez. Kościelnym i jez. Wołczyca w dwóch turach. Na łowisku obowiązują wymiary i okresy ochronne zgodne z wymiarami i okresami ochronnymi obowiązującymi w Okręgu Słupskim PZW. Zawody na żywej rybie. Zawodnicy muszą posiadać siatki do przechowania ryb do czasu ich pomiaru. Teamy zabezpieczają jednostki pływające we własnym zakresie. Łodzie i pontony ze sztywną podłogą muszą mieć długość min. 3,60 m i muszą być wyposażone w sprzęt ratunkowy i niezbędne akcesoria, zgodnie z wymogami żeglugi śródlądowej. O dopuszczeniu jednostek pływających decyduje komisja techniczna powołana przez sędziego głównego.

Prawo startu: w zawodach prawo startu mają drużyny 2-osobowe reprezentujące Koła Okręgu PZW w Słupsku, oraz dowolnie dobrani zawodnicy Okręgu. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 59 843 63 41 w biurze ZO PZW Słupsk do dnia 21.06.2024. Liczbę zawodników startujących w Mistrzostwach Okręgu określa się na minimum 8 teamów – aby zawody zostały rozegrane.

Opłatę startową w wysokości 160,00 zł od teamu  należy wpłacić do dnia 21.06.2024 r na konto Bank BNP PARIBAS 89 1600 1462 1853 5624 4000 0001 tytuł płatności: TEAM, oraz podać imiona i nazwiska zawodników.

UWAGA: Brak możliwości wpłat gotówkowych czy to kasie Biura ZO PZW w Słupsku czy to na zawodach. W przypadku opłacania startowego za swoich zawodników przez Koło PZW przelew musi być dokonany z rachunku bankowego Koła lub też w poleceniu przelewu wskazane jako wpłacający Koło PZW.

Teamom, które dokonały zgłoszenia i wniosły opłatę startową, a z przyczyn różnych nie będą uczestniczyć w zawodach, organizator nie zwraca wniesionej opłaty startowej.  W ramach opłaty startowej zawarte są: puchary, medale i dyplomy dla zwycięzców, posiłek i napoje dla zawodników, opłata sędziów i inne koszty organizacyjne. Opłatę startową dokonują Koła, lub zawodnicy indywidualnie. Zawodnicy startujący w  Mistrzostwach Okręgu zobowiązani są posiadać przy sobie karty wędkarskie oraz legitymacje PZW z aktualnymi składkami. W trakcie zawodów będą wykonywane zdjęcia. Uczestnicy poprzez udział w zawodach wyrażają zgodę na przetwarzanie wizerunku przez Okręg PZW w Słupsku która obejmuje zamieszczanie zdjęć oraz relacji z przebiegu zawodów w celu realizacji działań promocyjnych na stronie internetowej Okręgu PZW w Słupsku oraz w mediach społecznościowych https://www.facebook.com/. Organizator nie odpowiada za powstałe szkody materialne oraz kradzież. Informacji w sprawie zawodów udzielają: Grzegorz Kondrat, tel. 609 234 570 i Tomasz Krauze, tel. 608 612 708

Harmonogram zawodów:

29.06.2024 I tura rozegrana zostanie na Jeziorze Kościelnym

06.00

otwarcie biura zawodów – Stanica wędkarska Koła PZW Karaś w Miastku nad jeziorem Wołczyca w miejscowości Wołcza Wielka gm. Miastko

oficjalne otwarcie zawodów, odprawa, pobieranie kart startowych

I tura

posiłek dla zawodników, praca komisji sędziowskiej

30.06.2024 II tura rozegrana zostanie na Jeziorze Wołczyca

06.00

otwarcie biura zawodów – Stanica wędkarska Koła PZW Karaś

odprawa, pobieranie kart startowych

II tura

posiłek dla zawodników, praca komisji sędziowskiej

13.15

wręczenie pucharów, dyplomów, medali zwycięzcom i zakończenie zawodów.

Uwaga! Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w harmonogramie zawodów.

Przewodniczący OKS przy ZO PZW Słupsk

Stanisław Szymański